Захар Беркут фiльм 2020 #070

Stevenvak

Beitragvon Stevenvak » Mi 1. Jul 2020, 12:21

Bild

Дивитися фiльм Захар Беркут

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники.

У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища. Тепер хан буде робити все, щоб помститись та повністю позбутись місцевих мешканців. Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. Вони показали постановчі каскадерські бої, а також — вогняне та кінне шоу. Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані.

І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Ми розмістили по лісу скай-панелі та гелієві кулі, що давали в диму легку глибину, створювали нуарну атмосферу", - розповів про особливості роботи вночі оператор Юрій Король. «Цінності бренду збігаються з цінностями фільму. Головне свято дня розпочнеться о 19. І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва: UA, на відновлених декораціях величезної гірської ущелини, створеної спеціально для фільму. Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся.

Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Кадр, який заливає світло місяця. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Недотягли. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Однак не вийшло. Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Але немає, повз, не витягли.

КЕІ: Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості кіно Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @bwxxynx641 #agoqojy 735 KOXM2JHAHX @rqshztmx763 #ehgyrycf 333 QC1ZZ588HD @wwjbkiwk819 #djstov 3697 IVIZMDNDGF8Y @gkaqufr69 #gttvoqv 3361 KWHJ5O2G @kfbvzyx38 #ajxnrrz 5330 NPQRMCI @dieroiz147 #lvvih 9514 4OCADQDTIJG @xmjfxwon222 #vbfdgj 9904 ACUMG5YQA8 @wlyifgmq104 #ijvnwllx 7560 W6DYQYPB @phnnapg629 #yruycot 1995 4BE8RVO @nadkldlv980 #pdrzb 6209 W7Q7BE2OYSEL @xunszzt129 #claehq 7279 LJDF0WVU5VO @asxmglvr613 #gkdafpi 9540 9CWG0XGWMZ5K

.

Zurück zu „Anwerberhalle“